Ziemia Święta – U Źródeł Chrześcijaństwa 2015

Numer oferty:
190/2016
Państwo
Izrael
Transport
Samolot
Profil wyjazdu
Oferta objazdowa, Pielgrzymka
Wyżywienie
śniadanie, Obiadokolacje
Zakwaterowanie
Hotel
Świadczenia
- bilet lotniczy, - noclegi w hotelach, pokoje 2, 3 os. z łazienkami, - śniadania i obiadokolacje, - opiekę pilota, - opiekę duszpasterską - ubezpieczenie NNW, KL i bagaż

OPIS:

 

Dzień 1: Wyjazd autokaru na lotnisko spod Hotelu Wrocław. Przyjazd do Katowic – odprawa na lotnisku. Wylot do Tel Avivu . Przyjazd do hotelu na obiadokolację i nocleg

 

Dzień 2: Śniadanie. Następnie zwiedzanie Bazyliki Narodzenia Pańskiego – najstarszego na świecie funkcjonującego kościoła. Wyjazd na Pole Pasterzy. Spacer. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

Dzień 3: Po śniadaniu przejazd do Cezarei Nadmorskiej. Zwiedzanie ruin rzymskim i przepięknego teatru rzymskiego. Przejazd do Hajfy na Górę Karmel – widok na panoramę miasta i port w Hajfie. Nawiedzenie kościoła Stella Maris skrywającego grotę proroka Eliasza. Przejazd do Nazaretu w Galilei. Wizyta w Bazylice Zwiastowania NMP. Przejazd do Kany Galilejskiej, gdzie Jezus dokonał pierwszego Cudu zmieniając wodę w wino. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

Dzień 4: Śniadanie. Przejazd na Górę Ośmiu Błogosławieństw, Kościół Rozmnożenia Chleba. Rejs po Jeziorze Galilejskim. Przejazd do Kafarnaum (Dom św. Piotra). Krótki postój nad Jeziorem Galilejskim, odpoczynek, opcjonalnie – lunch -Ryba św. Piotra” (płatne dodatkowo ok 20$). Powrót do hotelu. W trakcie podróży krótki postój nad Rzeką Jordan (miejsce chrztu). Obiadokolacja. Nocleg.

 

Dzień 5: Śniadanie. Przyjazd na Górę Tabor (Góra Przemienienia Pańskiego). Wjazd taksówkami na szczyt. Następnie przejazd do Jerycha – najstarszego miasta na ziemi. Przejazd nad Morze Martwe położone 450 m poniżej poziomu morza. Możliwość skorzystania z kąpieli. Czas wolny około 2h. Po południu przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

Dzień 6: Śniadanie. Przejazd na Górę Oliwną z widokiem na -Złote Miasto”. Wizyta w kościele Pater Noster,. Przejście drogą palmową do kościoła Dominus Flevit, Ogrodów Getsemani, wizyta w Kościele Wielu Narodów, Ogrody Agonii oraz nawiedzenie Kościoła Grobu NMP. Po południu wizyta w Ain Karem – miejscu narodzenia św. Jana Chrzciciela. Następnie przejazd pod Kneseth (Parlament Izraelski) i Menorę (symbol Izraela). Obiadokolacja. Nocleg.

 

Dzień 7: Śniadanie. Wejście do Starego Miasta Jerozolimy od strony Bramy św. Stefana, zwiedzanie Kościoła św. Anny oraz Sadzawki Betesda. Następnie widok na Meczet Al-Aksa. Przejście Drogą Krzyżową (Via Dolorosa) w kierunku Kościoła Grobu Bożego. Następnie przejście na Górę Syjon: nawiedzenie Kościoła Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny, Pokój Ostatniej Wieczerzy oraz Grobu Króla Dawida. Następnie Kościół św. Piotra w Gallicantu. Przejście pod Ścianę Płaczu. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 8: Śniadanie. Pożegnanie z Ziemią Świętą. Wyjazd na lotnisko. Wylot do Polski.

 

CENA ZAWIERA:

 

– bilet lotniczy,
– noclegi w hotelach, pokoje 2, 3 os. z łazienkami,
– śniadania i obiadokolacje,
– opiekę pilota,
– opiekę duszpasterską
– realizacja programu autokarem na miejscu
– ubezpieczenie NNW, KL i bagaż

 

CENA NIE ZAWIERA:

 

– obligatoryjnych napiwków, biletów wstępu i przewodnika miejscowego – 100 $ obligatoryjnie
– dodatkowych napojów do obiadokolacji
– transfer na lotnisko w obie strony – 100 zł/os.
– dodatkowych ubezpieczeń (od rezygnacji, od chorób przewlekłych)
– dopłaty do pokoju jednoosobowego- 145 $

Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

+48 606 561 257

biuro@columbiatravel.pl

Columbia Travel
ul. Wojska Polskiego 25
18-400 Łomża