Ziemia Święta dla młodzieży 2016

Numer oferty:
175/2016
Państwo
Izrael
Transport
Samolot
Profil wyjazdu
Oferta objazdowa, Pielgrzymka
Wyżywienie
śniadanie, Obiadokolacje, Wg programu
Zakwaterowanie
Hotel
Świadczenia
- bilet lotniczy, - noclegi w hotelach, pokoje kilkuosobowe z łazienkami - śniadania i obiadokolacje, - opiekę pilota, opiekę duszpasterską - ubezpieczenie NNW, KL i bagaż

OPIS:

 

1 dzień: Wylot do Tel Avivu. Przejazd do Betlejem w drodze wizyta w Ain Karem – miejscu narodzenia św. Jana Chrzciciela. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

 

2 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie Betlejem: Bazyliki Narodzenia Pańskiego – najstarszego na świecie funkcjonującego kościoła. Wyjazd na Pole Pasterzy. Zwiedzanie Groty Mlecznej. Koncert Roniego Tabash. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

 

3 dzień: Śniadanie. Jerycho – wspinaczka na Górę Kuszenia. Krótki postój nad Rzeką Jordan (miejsce chrztu) – odnowienie Sakramentu Chrztu. Przejazd nad Morze Martwe położone 450 m poniżej poziomu morza. Możliwość skorzystania z kąpieli. Czas wolny około 2h. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

 

4 dzień: Śniadanie. Przejazd do Cezarei Nadmorskiej. Następnie przejazd do Hajfy na Górę Karmel – widok na panoramę miasta i port w Hajfie. Nawiedzenie kościoła Stella Maris skrywającego grotę proroka Eliasza. Przejazd do Nazaretu. Wizyta w Bazylice Zwiastowania NMP. Rejs po Jeziorze Galilejskim. Przejazd na Górę Ośmiu Błogosławieństw. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

 

5 dzień: Śniadanie. Przejazd na Górę Oliwną z widokiem na -Złote Miasto”. Wizyta w kościele Pater Noster,. Przejście drogą palmową do kościoła Dominus Flevit, Ogrodów Getsemani, wizyta w Kościele Wielu Narodów, Ogrody Agonii oraz nawiedzenie Kościoła Grobu NMP. Następnie przejście na Górę Syjon: nawiedzenie Kościoła Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny, Pokój Ostatniej Wieczerzy oraz Grobu Króla Dawida. Następnie Kościół św. Piotra in Gallicantu. Przejście pod Ścianę Płaczu. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

 

6 dzień: Śniadanie. Wejście do Starego Miasta Jerozolimy, zwiedzanie Kościoła św. Anny oraz Sadzawki Betesda. Następnie widok na Meczet Al-Aksa. Przejście Drogą Krzyżową (Via Dolorosa) w kierunku Kościoła Grobu Bożego. Przejazd nad Morze Martwe, kąpiele, odpoczynek. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

 

7 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie Jaffy. Pobyt nad Morzem Śródziemnym. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

 

8 dzień: Śniadanie. Pożegnanie z Ziemią Świętą. Wylot do Polski.

 

CENA ZAWIERA:

 

– bilet lotniczy,
– noclegi w hotelach, pokoje 2,3,4 os. z łazienkami
– śniadania i obiadokolacje,
– opiekę pilota, opiekę duszpasterską
– ubezpieczenie NNW, KL i bagaż 
CENA NIE ZAWIERA:
– bilety wstępu, przewodnik lokalny – 50 $/os. kwotę zbiera pilot – obligatoryjnie
– dodatkowych napojów do obiadokolacji
– dodatkowych ubezpieczeń 

TERMINY:

od:2016-06-25 do:2016-07-02

od:2016-07-02 do:2016-07-09

od:2016-07-09 do:2016-07-16

Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

+48 606 561 257

biuro@columbiatravel.pl

Columbia Travel
ul. Wojska Polskiego 25
18-400 Łomża