Włochy – Rzym – Padwa – Asyż – Neapol – Pompeje – San Giovanni Rotondo – Lanciano – Loreto – Wenecja

Numer oferty:
309/2016
Transport
Autokar
Profil wyjazdu
Oferta objazdowa, Pielgrzymka
Wyżywienie
śniadanie, Obiadokolacje
Zakwaterowanie
Hotel
Świadczenia
Przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, dvd, barek) -8 noclegów w hotelach **/*** pokoje 2 , 3 os. z łazienkami, 8 śniadań i 8 obiadokolacji, Opieka pilota wycieczek zagranicznych, Opieka duszpasterska, Ubezpieczenie NNW i KL oraz bagaż

Ramowy program zwiedzania:

 

1 dzień. Wyjazd o godz. 16.00 z ustalonego miejsca. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.

 

2 dzień. Przyjazd do Padwy, zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego. Obiadokolacja i nocleg.

 

3 dzień. Śniadanie, przejazd do Asyżu – miasta Św. Franciszka. Zwiedzanie – Bazylika Św. Franciszka, Kościół Św. Klary, spacer uliczkami miasta, Przejazd do Porcjunkuli – miejsca powołania Zakonu Franciszkanów, zwiedzanie Kościoła Santa Maria degli Angeli. Przejazd na kolację i nocleg w okolicach Rzymu.

 

4 dzień. Śniadanie. Przejazd do Rzymu. Zwiedzanie Watykanu: Bazylika Św. Piotra z modlitwą przy grobie Ojca Św. Jana Pawła II, następnie Plac Św. Piotra. Spacer po Rzymie: Zamek św. Anioła, Plac Hiszpański ze Schodami Hiszpańskimi. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Rzymu.

 

5 dzień. Śniadanie. Anioł Pański na Placu św. Piotra na Watykanie. Następnie Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek, Panteon, Fontanna di Trevi, Ołtarz Ojczyzny na Placu Weneckim, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum z zewnątrz, Bazylika Św. Jana na Lateranie oraz Święte Schody. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Rzymu.

 

6 dzień. Śniadanie. Przejazd do Neapolu. Krótkie zwiedzanie m.in.: Katedry św. Januarego. Spacer po zabytkowych uliczkach miasta. Przejazd do Pompei – zwiedzanie Bazyliki MB Różańcowej, Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

 

7 dzień. Śniadanie. Przejazd do San Giovanni Rotondo i miejsc związanych z życiem i działalnością Ojca Pio. Msza Święta w Sanktuarium Ojca Pio. Następnie przejazd do Monte Sant’Angelo nawiedzenie Sanktuarium św. Michała Archanioła – jedyne Sanktuarium niepoświęcone ręką ludzką. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

 

8 dzień. Śniadanie. Przejazd do Lanciano odwiedzenie Sanktuarium Cudu Eucharystycznego. Przejazd do Manoppello, gdzie znajduje się Sanktuarium ze Świętym Obliczem. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

 

9 dzień. Śniadanie. Śniadanie. Zwiedzanie Loreto, miejsca gdzie wg tradycji kościoła znajduje się Domek Świętej Rodziny z Nazaretu. Przejazd na obiadokolacje i nocleg w hotelu.

 

10 dzień. Śniadanie. Zwiedzanie Wenecji: Plac Św. Marka, Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Kampanila, Most Rialto nad Kanałem Grande. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

 

11 dzień. Przyjazd do kraju w godzinach porannych.

 

CENA ZAWIERA:

 

•Przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, dvd, barek)
•8 noclegów w hotelach **/*** pokoje 2 , 3 os. z łazienkami,
•8 śniadań i 8 obiadokolacji
•Opieka pilota wycieczek zagranicznych
•Opieka duszpasterska
•Ubezpieczenie NNW i KL oraz bagaż 
CENA NIE ZAWIERA:

 

•biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, opłat wjazdowych do miast, płatnych autostrad, parkingów, miejscowych przewodników, biletów na komunikację miejską, taksy klimatycznej- 80 € (kwotę zbiera pilot)

 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

+48 606 561 257

biuro@columbiatravel.pl

Columbia Travel
ul. Wojska Polskiego 25
18-400 Łomża