Wiedeń wycieczka dla grup, incentive

Numer oferty:
90/2016
Trasa przejazdu
Wiedeń (Austria)
Transport
Autokar
Profil wyjazdu
Oferta objazdowa, Wyjazd biznesowo - motywacyjny
Wyżywienie
śniadanie, Obiadokolacje
Zakwaterowanie
Hotel
Wyposażenie
Brak
Świadczenia
Impreza organizowana na zamówienie. Cena wyjazdu kalkulowana jest indywidualnie dla każdej grupy. Istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu przy mniejszych lub większych grupa w różnym czasie. Wyjazd możemy zorganizować z każdej miejscowości. Cena wyjazdu uzależniona jest od liczby osób oraz zamówionych świadczeń. Program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Proponujemy zakwaterowanie w hotelach 3***/4****/5***** gwiazdkowych. Istnieje możliwość rezerwacji sai konferencyjnych i organizacja szkoleń lub spotkań firmowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Cesarski Wiedeń
Romantyczne zakątki
Rezydencje Habsburgów
Bez nocnych przejazdów
 

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników wycieczki według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy. Postój na posiłek (płatny we własnym zakresie). Przyjazd do WIEDNIA. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od objazdu autokarem Ringu: Ratusz, Parlament, Opera, Uniwersytet, kościół Wotywny, pomnik Marii Teresy, pojedziemy do naddunajskiej dzielnicy XXI, z siedzibą ONZ. Następnie w programie Belweder – barokowy pałac księcia Eugeniusza Sabaudzkiego z pięknymi ogrodami ozdobionymi posągami sfinksów i fontannami. Zatrzymamy się w III dzielnicy z ciekawą zabudową Hundertwassera o niezwykłej, bajkowej architekturze. Po przerwie na kawę, ciąg dalszy zwiedzania – w formie spaceru: Opera Wiedeńska, Hofburg – zimowa rezydencja Habsburgów – spacer dziedzińcami , Kościół Kapucynów (krypta cesarska z sarkofagami 139 Habsburgów), pozostałości rzymskiej Vindobony, Kolumna Morowa, Stephanplatz z katedrą św. Szczepana, Haas Haus, Stock-im-Eisen-Platz, Figarohaus. Pospacerujemy po Graben, Kertner i Kohlmarkt, które zachowały atmosferę wyjątkowości i ekskluzywności. Czas wolny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, (obiadokolacja**), nocleg.

 

DZIEŃ 2:
Po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania WIEDNIA m. in.: cesarskiej letniej rezydencji Schoenbrunn. Budowla ma ponad 1441 pomieszczeń, a cały kompleks pałacowo-ogrodowy zajmuje obszar 1, 76 km2. Spacer po parku w stylu francuskim. W labiryncie alejek kryją się m.in.: imitacja ruin greckich, wzorowanych na ruinach Kartaginy, oraz źródełko Schoner Brunnen, które niegdyś dało nazwę całej posiadłości, Palmiarnia, Ogród Różany. Następnie przejazd obok kościoła św. Karola, Pawilonu Secesji, budynków Otto Wagnera (Majolikhaus, Dom z Medalionami, secesyjne stacje metra). Następnie odwiedzimy dzielnice żydowską i grecką ze Starym Ratuszem, Kancelarią Dworu Czeskiego. Będziemy w Trójkącie Bermudzkim – tak nazywana jest okolica wokół kościoła św. Ruperta, co wynika z dużej ilości barów i wąskich uliczek, wśród których można się zgubić. Liczba lokali rzeczywiście jest imponująca. Przejście do Parku Miejskiego ze słynnym pomnikiem -Króla Walca” Johanna Straussa Syna oraz słonecznym zegarem z kwiatów. Czas wolny w centrum miasta na indywidualne zwiedzanie miasta. Powrót do hotelu, (obiadokolacja**), nocleg.

 

Dodatkowa propozycja na spędzenie niezapomnianego wieczoru we Wiedniu:
Kolacja połączona z programem artystycznym – to udane połączenie wiedeńskiego walca, operetki z tradycyjną kulturą wiedeńskiego Heurigen. Będziecie mogli Państwo doświadczyć niezwykłego przeżycia związanego z muzyką wiedeńską, tradycyjną kuchnią i kulturą wina. Utalentowani muzycy ubrani w kolorowe stroje, wspierany przez 2 śpiewaków (sopran i tenor) i dwie urocze tancerki, zabawiać będą znanymi melodiami walca, polki oraz słynnymi ariami i romantycznymi duetami z operetek.
Koszt kolacji połączonej z show – od 40 EUR od osoby

 

DZIEŃ 3:
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu oraz dalszy ciąg zwiedzania WIEDNIA: wzgórze Kahlenberg, które jest znane każdemu Polakowi jako miejsce początku potężnej szarży husarii króla Polski Jana III Sobieskiego. Rozpościera się stąd piękny widok na całe miasto. Następnie udamy się do malowniczej dzielnicy Grinzing, tradycyjnej wioski winiarzy słynącej z niezliczonej ilości restauracji, winiarni, kafejek. Czas wolny na kawę lub lampkę wina. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Po drodze postój na posiłek (płatny we własnym zakresie). Przyjazd na miejsce zbiórki.
Biuro Podróży ABA TOUR zastrzega sobie, że w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów, zmianie może ulec kolejność zwiedzania.
Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów.
Przewidywany koszt realizacji programu około 50 EUR
Koszt jednej obiadokolacji 10 EUR -15 EUR

 

Miejsca w autokarze przydzielane są według kolejności zgłoszeń.

 

Osoby podróżujące samotnie, które nie wykupiły pokoju jednoosobowego mogą być dokwaterowane do innych uczestników imprezy (tej samej płci). Dopłata do pokoju jednoosobowego – 200 zł.

 

Na trasie przejazdu autokaru z Polski do miejsca docelowego za granicą, średnio co 3-4 godziny organizowane są postoje, jeśli tylko jest możliwe – na parkingach z toaletą i barem. Czas postoju wynosi od 15 do 45 minut. Sugerujemy więc zabranie ze sobą niewielkiej ilości waluty krajów tranzytowych.

 

POŁĄCZENIA ANTENOWE

 

Połączenia antenowe to zorganizowany system dowozu uczestników z różnych miejsc Polski, do miejsca zbiórki, skąd wyruszy autokar główny. Połączenia antenowe są odpłatne. Wysokość opłat pokazuje tabela „Miejsca zbiórek i odpłatności za połączenia antenowe”. Wskazana należność jest doliczana do ceny imprezy. Połączenia antenowe realizowane są przy grupie minimum 8 osób. Decyzja o uruchomieniu takiego połączenia zapada najpóźniej na 7 dni przed terminem wyjazdu. W trakcie dojazdów na terenie Polski (połączenia antenowe) możliwy transport samochodem osobowym, busem, autokarem klasy turystycznej, pociągiem, PKS-em. Przejazdy antenowe odbywają się bez pilota przewozowego.
Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 15 minut przed godziną odjazdu.

 

UWAGA: Integralną częścią katalogu są Warunki Uczestnictwa Imprezy ABA TOUR, dostępne w siedzibie Organizatora, w Biurach Agencyjnych na terenie Polski oraz na stronie www.abatour.pl. Proszę o zapoznanie się z ich treścią. Oferty zamieszczone w katalogu są opracowane zgodnie ze stanem prawnym i kursem walut na dzień 30.10.2013. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany cen poszczególnych imprez. Oferty stanowią integralną część umowy z Klientem.

 

Niniejsza propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Opublikowane na stronach internetowych www.abatour.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
—————————————————————————————
Wiedeń wycieczka dla grup , Wiedeń wyjazd integracyjny , Wiedeń wycieczka , Wiedeń konferencje , Wiedeń zwiedzanie , Wiedeń wycieczki dla grup, Wiedeń imprezy integracyjne , Wiedeń wycieczki dla grup

 

Atrakcje:
Austria ma wiele malowniczych zakątków dla tych, którzy uwielbiają podróżowanie – z naszym biurem mogą Państwo poznać je wszystkie i przeżyć wiele niezwykłych przygód. Dla tych, którzy chcą bliżej poznać Austrię, mamy pełną paletę wyjazdów – wycieczka wiedeń na pewno zainteresuje tych, którzy jeszcze nigdy nie mieli okazji gościć w tym kraju. Także wiedeń wycieczka może być urozmaicona o poznawanie innych wspaniałych zakątków, które zachwycają swoim pięknem o każdej porze roku.

 

Z Abatour wycieczka wiedeń to indywidualnie dopasowany do Państwa potrzeb wyjazd. W naszym katalogu znajdują się wyprawy takie jak wiedeń wycieczka grupowa, wyjazd integracyjny, konferencja, incentive, spotkanie firmowe. Wycieczki mogą być indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb pod kątem zakwaterowania, wyżywienia i innych świadczeń. Każdy dzień będzie wypełniony po brzegi wyjątkowymi atrakcjami!
Niezapomniana Wiedeń wycieczka z Abatour to gwarancja satysfakcji – zapraszamy serdecznie już teraz do wybrania naszej oferty!

Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

+48 606 561 257

biuro@columbiatravel.pl

Columbia Travel
ul. Wojska Polskiego 25
18-400 Łomża