Rzym samolotem

Numer oferty:
324/2016
Transport
Samolot
Profil wyjazdu
Pielgrzymka
Wyżywienie
śniadanie, Obiadokolacje
Zakwaterowanie
Hotel
Świadczenia
4 noclegi w hotelu **/*** pokoje 2 , 3 os. z łazienkami, 4 śniadania i 3 obiadokolacje, Transfer autokarem z lotniska w Rzymie do centrum i z powrotem, Opieka pilota wycieczek zagranicznych, Opieka duszpasterska, Ubezpieczenie NNW i KL oraz bagaż

 

Dzień 1 Spotkanie na lotnisku we Wrocławiu o godz. 10:15. Odprawa. Wylot do Rzymu 12:15. Po przylocie ok. godz. 14:30 przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Zwiedzanie Rzymu: Campo di Fiori, Bazylika Santa Maria in Cosmedin z Ustami Prawdy, Bazylika św. Sabiny z V w. z kaplicą poświęconą św. Jackowi – polskiemu misjonarzowi. Powrót do hotelu. Nocleg.

 

Dzień 2 Śniadanie. Przejście do Watykanu na Audiencję Generalną na Placu św. Piotra. Następnie spacer: Zamek św. Anioła, Piazza del Popolo, Plac Hiszpański ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi, Fontanna di Trevi. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

 

Dzień 3 Śniadanie. Przejście do Watykanu: Ogrody Watykańskie, Bazylika św. Piotra z modlitwą przy grobie Ojca Św. Jana Pawła II, następnie Plac Św. Piotra. Zwiedzanie starożytnego i barokowego Rzymu: Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek, Panteon, Ołtarz Ojczyzny na Placu Weneckim, Kapitol, Forum Romanum, Forum Augusta, Forum Trajana. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 4 Śniadanie. Zwiedzanie: Koloseum – wewnątrz, Bazylika di San Pietro in Vincoli – Bazylika Św. Piotra w Okowach, Bazylika di San Clemente – św. Klemesa, Bazylika Św. Jana na Lateranie oraz Święte Schody, Bazylika Matki Bożej Większej, Bazylika św. Pawła za Murami. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 5 Śniadanie. Pożegnanie z Rzymem i Watykanem. Transfer na lotnisko. Odprawa 12:45. Wylot 14:45. Lądowanie we Wrocławiu godz. 16:50.

 

CENA ZAWIERA:

 

•4 noclegi w hotelu **/*** pokoje 2 , 3 os. z łazienkami,
•4 śniadania i 3 obiadokolacje
•Transfer autokarem z lotniska w Rzymie do centrum i z powrotem
•Opieka pilota wycieczek zagranicznych
•Opieka duszpasterska
•Ubezpieczenie NNW i KL oraz bagaż 
CENA NIE ZAWIERA:

 

•biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, przewodnika miejscowego, biletów na komunikację miejską, taksy klimatycznej- 120 € (kwotę zbiera pilot) obligatoryjnie

 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

+48 606 561 257

biuro@columbiatravel.pl

Columbia Travel
ul. Wojska Polskiego 25
18-400 Łomża