PIELGRZYMKA do MEDJUGORJE

Numer oferty:
514/2016

Dzień 1. WARSZAWA – SARAJEWO – wylot z Warszawy. Przylot do Sarajewa, zwiedzanie Sarajewa. Zakwaterowanie i obiadokolacja.

Dzień 2. SARAJEWO – MOSTAR – MEDJUGORJE. Msza św., śniadanie, przejazd do Mostaru. Pobyt w Mostarze, spacer ulicami, wyjazd w drogę do Medjugorje. Zakwaterowanie i obiadokolacja. Udział w wieczornym programie w parafii.

Dzień 3. MEDJUGORJE – KRAVICA. Droga krzyżowa na górę Kriżewac. Śniadanie. Całodzienny pobyt w Sanktuarium Królowej Pokoju, zapoznanie się z miejscem. Wyjazd na Wodospady Kravica. Wieczorem udział w nabożeństwie międzynarodowym /ok. 3 godz./ Modlitwa Różańcowa, Msza św., Modlitwa o uzdrowienie, część Różańca. Adoracja Pana Jezusa w Najśw. Sakr.. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4. MEDJUGORJE. Modlitwa różańcowa na górze objawień. Śniadanie. Całodzienny pobyt w Medjugoriu. Udział w Wieczornym Nabożeństwie międzynarodowym. Msza św. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5. MEDJUGORJE – TIHALIJNA. Śniadanie. Odwiedzenie Tihalijny / Cudowna Figura Matki Bożej Królowej Pokoju/. Po powrocie spotkanie ze wspólnotą Cenacolo. Odwiedziny w Majčino selo (Matczyna wioska). Udział w Wieczornym Nabożeństwie międzynarodowym. Modlitwa Różańcowa, Msza św., Modlitwa o uzdrowienie, część Różańca. Adoracja Pana Jezusa w Najśw. Sakr.. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6. MEDJUGORIE. Całodzienny pobyt w Medjugorje. Indywidualny czas na modlitwę i refleksję. Modlitwa Różańcowa, Msza św., Modlitwa o uzdrowienie, część Różańca. Adoracja Pana Jezusa w Najśw. Sakr.. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 7. MEDJUGORJE – SARAJEWO Śniadanie. Wyjazd do Sarajewa. Wylot do Polski.

Cena zawiera:

  • bilet lotniczy WARSZAWA – SARAJEWO – WARSZAWA,
  • transport klimatyzowanym autokarem po Bośni i Hercegowinie,
  • 6 noclegów,
  • 6 śniadań i 6 obiadokolacji,
  • opiekę pilota duszpasterza,
  • ubezpieczenie KL i NW.

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
  • odpłatności za przewodników lokalnych (Łącznie 25 euro).

Uwaga. Wymagany jest paszport.

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W PROGRAMIE.

 

Z uwagi na zmiany w cenach paliw oraz opłat lotniskowych, cena pielgrzymki może ulec zmianie.

 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

+48 606 561 257

biuro@columbiatravel.pl

Columbia Travel
ul. Wojska Polskiego 25
18-400 Łomża