Pielgrzymka do Izraela szlakiem biblijnym- 8 DNI

Numer oferty:
511/2016

GALILEA – JAFFA – TABOR – KANA GALILEJSKA – KAFARNAUM – M.MARTWE – TYBERIADA- JEROZOLIMA – BETLEJEM

1

1 dzień

KATOWICE/WARSZAWA – TEL AVIV

zbiórka na lotnisko, odprawa bagażowo – biletowa, wylot do Tel Avivu. Przylot do Tel Avivu w godzinach południowych. Transfer do Jaffy (najstarszego miasta w Izraelu), nawiedzenie kościoła Świętego Piotra. Przejazd do hotelu kolacja i nocleg w Betlejem.

2 dzień
HEBRON -BETLEJEM

Śniadania. Przejazd na Pole Pasterzy, miejsce gdzie Anioł Pasterzom obwieszcza nowinę o Narodzeniu Jezusa. Przejazd do sklepu z dewocjonaliami z możliwością zakupu pamiątek, sklep prowadzony jest od lat przez palestyńskich chrześcijan. Nawiedzenie Bazyliki Narodzenia PańskiegoGrota Narodzenia. Wizyta w Kościele Świętej Katarzyny. Przejście do Groty Mlecznej – miejsce, gdzie najświętsza Maria Pana karmiąc Jezusa uroniła kroplę mleka i grota stała się cała biała. Popołudniu dzień w Hebronie. Wizyta w Synagodze. Grocie Patriarchów – miejscu gdzie pochowani są patriarchowie Abraham, Izaak, Jakub. Miejsce często pojawiające się w mediach ze względu na izraelsko – palestyński konflikt.

3 dzień

JEROZOLIMA
Śniadanie. Przejazd na Górę Oliwną. Wizyta w Betfage – początek tradycyjnej procesji Niedzieli Palmowej. Kościół Pater Noster, gdzie znajdują się maloikowe tablice, upamiętniające modlitwę, którą Chrystus nas uczy – Ojcze Nasz. Przejście na pole widokowe na Górze Oliwnej. Zejście do kościoła Dominus Flevit miejsca gdzie Pan zapłakał nad Jerozolimą. Wizyta w Ogrodzie Oliwnym – modlitwa Chrystusa w Getsemanii – w Ogrójcu. Przejazd na Syjon Chrześcijański, gdzie mieści się Wieczernik, Synagoga, Grób Króla Dawida. Wizyta
w kościele Zaparcia się Świętego Piotra. Kolacja i nocleg

4 dzień
JERYCHO – M. MARTWE

Śniadani. Przejazd Doliną Jordanu, po drodze pustynia Wadi Quelt, Jerycho – Źródło Elizeusza i sykomora Zacheusza. Postój pod sykomorą Zacheusza i na polu widokowym pod Górą Kuszenia, przejazd nad Morze Martwe (czas wolny na relaksacyjną kąpiel ok. 3 i 5 h) kolacja i nocleg.

5 dzień

SEBASTA-NABLUS(SZCHEM)- KANA – NAZARET
Śniadanie. Przejazd do Sebasty – ruin miasta chluby Heroda Wielkiego. Wizyta w Nablusie przy studni Jakubowej. Przejazd do Nazaretu – miasta, gdzie Jezus dorastał. Na koniec dnia wizyta w Kanie Galilejskiej – Sanktuarium Pierwszego Cudu Jezusa (odnowienie sakramentu małżeństwa). Obiadokolacja i nocleg w Nazarecie/ Tyberiadzie.

6 dzień

TABOR – TYBERIADA – JORDAN – GALILEA – KAFARNAUM
Śniadanie. Transfer na Górę 8 Błogosławieństw – miejsce Kazania na Górze. Przejazd do Tabgha – miejsce gdzie Jezus rozmnożył chleb i ryby. Przejście do Kościoła Prymatu Świętego Piotra. Przejazd do Kafarnaum – miasta cudów Chrystusa. Przejazd nad Jez. Galilejskie po którym podróżować będziemy Łodzią Piotrową. Przerwa na tradycyjny lunch ryba Świętego Piotra (około 18 USD). Przejazd na Górę Przemienienia Pańskiego – wjazd na Górę Tabor. Kolacja i nocleg w Betlejem.

7 dzień
JEROZOLIMA

Śniadanie. Przejazd do Kościoła Świętej Anny. Przejście Drogi Krzyżowej. Modlitwa i zwiedzenie Bazyliki Grobu Pańskiego. Czas wolny na starym mieście. Wizyta pod Ścianą Płaczu. Kolacja i nocleg w Betlejem.

8 dzień

TEL AVIV –KATOWICE/WARSZAWA

Śniadanie, transfer na lotnisko, przelot do Polski

CENA:

45 osób i więcej – 850 USD (3 gratisy)
40 osób -44 osób – 870 USD (2 gratisy)
35 osób-39 osób – 890 USD (2 gratisy)

34 osób- 25 osób- 910 USD (1 gratis)

CENA ZAWIERA:

  • Przelot lotem czarterowym
  • Transport komfortowym autobusem na terenie Izraela (lotnicze siedzenia)
  • 7 noclegów – Hotel 3*** w pok. 2, 3- os. (jedynki za dopłatą – 150 USD)
  • śniadania, obiadokolacje
  • Ubezpieczenie KL, NNW, bagaż
  • Opieka duchowa Kapłana
  • Przewodnik z jęz. polskim

CENA NIE ZAWIERA:

  • Tzw. Koszy realizacji programu: 80 USD
  • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji
  • Ubezpieczenia od chorób przewlekłych

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W PROGRAMIE.

Z uwagi na zmiany w cenach paliw oraz opłat lotniskowych, cena pielgrzymki może ulec zmianie.
Przy lotach czarterowych godziny przelotów mogą ulec zmianie

UWAGA!

ZAPRASZAMY

UWAGA!
Istniej możliwość uregulowania wpłaty w walucie PLN. Cenę USD należy przeliczyć według aktualnego kursu sprzedaży USD (http://www.ingbank.pl/kursy-walut).

Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

+48 606 561 257

biuro@columbiatravel.pl

Columbia Travel
ul. Wojska Polskiego 25
18-400 Łomża