Gdańsk – Pelplin 2016

Numer oferty:
216/2016
Państwo
Polska/Gdańsk
Transport
Autokar
Profil wyjazdu
Oferta objazdowa, Pielgrzymka
Wyżywienie
śniadanie, Wg programu
Zakwaterowanie
Hotel
Świadczenia
- przejazd autokarem (wc, klimatyzacja, barek) - Opieka pilota – przewodnika - 1 nocleg ze śniadaniem - Ubezpieczenie NNW

OPIS:

 

Dzień 1
Wyjazd z ustalonego miejsca o godz. 06:00. Przejazd do Gdańska, jednego z najcenniejszych zespołów zabytkowych w Polsce. Spacer po mieście: m. in. Ratusz, Dwór Artusa, Wielki Młyn, Kościół św. Katarzyny, Bazylika Mariacka Wniebowzięcia NMP – największa średniowieczna świątynia z cegły na świecie. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg. 

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Pelplina na godz. 10:00. Udział w uroczystości. Następnie nawiedzenie Katedry Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, gotyckiego kościoła, a pierwotnie świątyni klasztoru Cystersów. Z dawnego zespołu klasztornego zachowała się katedra oraz część zabudowań zakonnych skupionych wokół czterobocznego wirydarza. Katedra jest jedną z największych świątyń gotyku ceglanego w Polsce. Posiada bogaty wystrój z XV – XVIII wieku, m. in. monumentalny, 25-metrowy ołtarz główny. Wyjazd w drogę powrotną. W trakcie jazdy przerwa na obiad (we własnym zakresie). Przyjazd do Wrocławia ok. godz. 23:00.

 

CENA ZAWIERA:

 

– przejazd autokarem (wc, klimatyzacja, barek)
– Opieka pilota – przewodnika
– 1 nocleg ze śniadaniem
– Ubezpieczenie NNW 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

+48 606 561 257

biuro@columbiatravel.pl

Columbia Travel
ul. Wojska Polskiego 25
18-400 Łomża